Donanımımız

CAM DONANIM

TAMPERLİ CAM

Tamperli cam, Darbe aldığında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılan emniyet camıdır. Ölçüsüne uygun kesilmiş ve kenar işleminden geçirilmiş cam panolar yumuşama noktasına yakın bir dereceye kadar ısıtılıp hızla soğutularak cam yüzeylerine 10.000 psi basınç ön gerilimi kazandırılır.

Özel ısıl işlemlerle belirli seviyelerde yüzey ön gerilimi kazandırılan temperli camlar, normal camlara göre basınç, darbe ve ısıl kırılma risklerine karşı yaklaşık 4-5 kat daha dirençlidir.


Tamperleme işlemi aynı zamanda camın gücünü ve ısıl gerilimlere karşı direncini artırır. Anaokulumuzdaki tüm camlar öğrencilerimizin can güvenliği için temperli camlardan oluşmaktadır.HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Her daim temiz hava
Filtre ile sağlanan daha hijyenik hava koşulları
Daha iyi ses yalıtımı
Kışın ısıtma, yazın serinletmeALARM SİSTEMİ

Ailelerin en kıymetli varlıklarını en kıymetli varlığımız olarak gördüğümüzden, binamız çocuklarımızın güvenliği için gerekli şartlar göz önüne alınarak dizayn edilmiştir. Modern Alarm sistemimiz, hırsızlık,gasp,soygun,yangın,sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın imdadına çağıran elektronik çözüm paketinden oluşmaktadır.